Features (8.x-3.0-beta7) - en to hr translation catalogue (31 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Development
hr: Razvoj

en: Description
hr: Opis

en: optional
hr: opcionalno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Version
hr: Inačica

en: core
hr: jezgra

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Weight
hr: Težina

en: none
hr: ništa

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Core
hr: Jezgra

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Exclude
hr: Isključi

en: Added
hr: Dodano

en: Normal
hr: Normalno

en: State
hr: Država

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: Filters
hr: Prečistači

en: Profile
hr: Profil

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: in
hr: u

en: Clear
hr: Očisti

en: Features
hr: Značajke

en: profile
hr: profil

en: Installed
hr: Instaliran

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv
