Features (8.x-3.0-beta8) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Development
ne: विकास

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Version
ne: संस्करण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Types
ne: प्रकार

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Path
ne: मार्ग

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Normal
ne: साधारण

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Clear
ne: सफा

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: Bundle
ne: पोका

en: Dependencies
ne: आश्रित
