Features (8.x-3.0-beta9) - en to ta translation catalogue (37 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: optional
ta: ஏதாவது

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Version
ta: பதிப்பு

en: core
ta: மையக்கூறு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: Weight
ta: எடை

en: Types
ta: வகைகள்

en: none
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Core
ta: கருவம்

en: Path
ta: பாதை

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Exclude
ta: விலக்கி

en: Site
ta: தளம்

en: Module
ta: கூடகம்

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Optional
ta: விருப்புரிமை

en: Profile
ta: சுயவிபரம்

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி

en: profile
ta: விளக்கவிபரம்

en: Missing
ta: காணாமல்

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Standard
ta: தரமானது

en: Provided by
ta: வழங்கப்பட்ட

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: Bundle
ta: பொதி

en: Machine-readable name
ta: இயந்திரக்குறியீட்டுப் பெயர்

en: Dependency
ta: சார்வுகள்

en: Dependencies
ta: சார்புகள்
