Features (8.x-3.1) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Types
hy: Տեսակներ

en: none
hy: ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Path
hy: Ուղի

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
