Features (8.x-3.10) - en to fi translation catalogue (64 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Development
fi: Kehitys

en: Description
fi: Kuvaus

en: optional
fi: valinnainen

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Version
fi: Versio

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Weight
fi: Paino

en: Types
fi: Tyypit

en: none
fi: ei yhtään

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: Core
fi: Ydin

en: Path
fi: Polku

en: Components
fi: Komponentit

en: Configure
fi: Määrittele

en: Exclude
fi: Jätä pois

en: Added
fi: Lisätty

en: Site
fi: Sivusto

en: Module
fi: Moduuli

en: Normal
fi: Normaali

en: State
fi: Tila

en: Select all
fi: Valitse kaikki

en: Deselect all
fi: Poista kaikki valinnat

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Optional
fi: Valinnainen

en: Profile name
fi: Profiilin nimi

en: Profile
fi: Profiili

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: in
fi: sisällä

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Feature
fi: Ominaisuus

en: profile
fi: profiili

en: Missing
fi: Puuttuu

en: Installed
fi: Asennettu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Conflict
fi: Ristiriita

en: Standard
fi: Standardi

en: Provided by
fi: Tarjoaa

en: Packages
fi: Pakkaukset

en: Package
fi: Pakkaus

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Do you really want to continue?
fi: Haluatko varmasti jatkaa?

en: Bundle
fi: Paketti

en: exclude
fi: poissulje

en: Legend
fi: Selite

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi

en: Dependency
fi: Riippuvuus

en: Example: Image gallery
fi: Esimerkki: Kuvagalleria

en: Example: image_gallery
fi: Esimerkki: image_gallery

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet

en: User permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: General Information
fi: Yleistietoa

en: Do not begin name with numbers.
fi: Älä aloita nimeä numeroilla.

en: Language Code
fi: Kielikoodi

en: Expand each component section and select which items should be included in this feature export.
fi: Laajenna jokaisen komponentin valinta ja valitse, mitkä kohteet sisällytetään tämän ominaisuuden vientiin.

en: Conflicts
fi: Ristiriidat

en: Write
fi: Kirjoita

en: Simple configuration
fi: Yksinkertaiset asetukset

en: Allow conflicts
fi: Salli ristiriidat
