Features (8.x-3.12) - en to nl translation catalogue (126 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Description
nl: Beschrijving

en: optional
nl: optioneel

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Version
nl: Versie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Types
nl: Soorten

en: none
nl: geen

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: Core
nl: Kern

en: Path
nl: Pad

en: Components
nl: Componenten

en: Configure
nl: Instellen

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Added
nl: Toegevoegd

en: Site
nl: Website

en: Normal
nl: Normaal

en: State
nl: Status

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Deselect all
nl: Alles deselecteren

en: Optional
nl: Optioneel

en: Profile name
nl: Profielnaam

en: Profile
nl: Profiel

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Folder
nl: Map

en: Clear
nl: Wissen

en: profile
nl: profiel

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Standard
nl: Standaard

en: Export settings
nl: Instellingen exporteren

en: Provided by
nl: Aangeboden door

en: Packages
nl: Pakketten

en: Package
nl: Pakket

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Do you really want to continue?
nl: Weet u zeker dat u verder wilt gaan?

en: Assignment
nl: Instructie

en: Bundle
nl: Bundel

en: exclude
nl: uitsluiten

en: Legend
nl: Legenda

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: Dependency
nl: Afhankelijkheid

en: Example: Image gallery
nl: Bijvoorbeeld: Afbeeldingsgalerij

en: Example: image_gallery
nl: Bijvoorbeeld: afbeelding_galerij

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: User permissions
nl: Toegangsrechten

en: Features settings
nl: Instellingen voor Features

en: General Information
nl: Generieke informatie

en: Create new feature
nl: Nieuwe feature aanmaken

en: Uninstalled
nl: Gedeïnstalleerd

en: Differences
nl: Verschillen

en: Existing
nl: Bestaande

en: Do not begin name with numbers.
nl: Niet met cijfers beginnen.

en: Bundle name
nl: Bundelnaam

en: Language Code
nl: Taalcode

en: Conflicts
nl: Conflicten

en: Simple configuration
nl: Eenvoudige configuratie

en: Assignment method
nl: Instructiemethode

en: Enables administrators to package configuration into modules.
nl: Biedt een mogelijkheid voor beheerders om configuratie samen te voegen in modules.

en: Base type
nl: Basistype

en: (not exported)
nl: (niet geëxporteerd)

en: Provides the user interface for Features.
nl: Biedt de gebruikersinterface voor Features.

en: Configure Bundles
nl: Bundels instellen

en: --New--
nl: --Nieuw--

en: Remove bundle
nl: Bundel verwijderen

en: A unique human-readable name of this bundle.
nl: Een unieke leesbare naam van deze bundel.

en: All differences
nl: Alle verschillen

en: No differences exist in exported features.
nl: Er bestaan geen verschillen in geëxporteerde features.

en: Import changes
nl: Aanpassingen importeren

en: Import the selected changes above into the active configuration.
nl: Importeer bovenstaande geselecteerde aanpassingen in de actieve configuratie.

en: Active site config
nl: Actieve siteconfiguratie

en: Allow conflicts
nl: Conflicten toestaan

en: Allow configuration to be exported to more than one feature.
nl: Toestaan dat configuratie naar meerdere features geëxporteerd kan worden.

en: The following packages are not exported.
nl: De volgende pakketten zijn niet geëxporteerd.

en: New detected
nl: Nieuw gedetecteerd

en: (missing from active)
nl: (ontbrekend van actief)

en: Export packages of configuration into modules.
nl: Exporteer configuratiepakketten naar modules.

en: Feature @name does not exist.
nl: Feature @name bestaat niet.

en: Differences in @name
nl: Verschillen in @name

en: All differences in bundle: @bundle
nl: Alle verschillen in bundel: @bundle

en: Imported @name
nl: @name geïmporteerd

en: Features bundle
nl: Features bundel

en: Is install profile
nl: Is installatieprofiel

en: No configuration was selected for import.
nl: Er is geen configuratie geselecteerd om te importeren.

en: Custom features for use on a particular site.
nl: Aangepaste features voor gebruik op een specifieke site.

en: The features of a given <a href=":distributions">distribution</a>.
nl: De features van een bepaalde <a href=":distributions">distributie</a>.

en: PACKAGE NOT ASSIGNED
nl: PAKKET NIET TOEGEWEZEN

en: Current bundle: none
nl: Huidige bundel: geen

en: Current bundle: @name (@machine_name)
nl: Huidige bundel: @name (@machine_name)

en: Export folder: @folder
nl: Map exporteren: @folder

en: The following assignment methods are enabled:
nl: De volgende instructiemethodes zijn beschikbaar:

en: Package "@package" not found.
nl: Pakket "@package" niet gevonden.

en: Current state already matches active config, aborting.
nl: Huidige status komt overeen met de actieve configuratie, er wordt gestopt.

en: Must specify a profile name with --name
nl: Een profielnaam moet door --name gespecificeerd worden

en: The package @name does not exist.
nl: Het pakket @name bestaat niet.

en: The following extensions will be exported: @modules
nl: De volgende extensies zullen worden geëxporteerd: @modules

en: The extension @name already exists at @directory.
nl: De extensie @name bestaat al in @directory.

en: Would you like to overwrite it?
nl: Wilt u deze overschrijven?

en: Would you like to overwrite them?
nl: Wilt u deze overschrijven?

en: Will create a new extension @name in @directory
nl: Maakt een nieuwe extensie @name in @directory aan

en: No such feature is available: @module
nl: Deze feature is niet beschikbaar: @module

en: Legend:
nl: Legenda:

en: Config @name @message
nl: Configuratie @name @message

en: No such feature is installed: @module
nl: Deze feature is niet geïnstalleerd: @module

en: Reverted @module : @component.
nl: @module : @component teruggedraaid.

en: Skipping @module : @component.
nl: Overslaan van @module : @component.

en: Ambiguous source "@source", matches @matches
nl: Dubbelzinnige bron "@source" komt overeen met @matches

en: No @state sources match "@source"
nl: Geen @state bronnen komen overeen met "@source"

en: Ambiguous component "@component", matches @matches
nl: Dubbelzinnig component "@component" komt overeen met @matches

en: No @state @source components match "@component"
nl: Geen @state @source componenten komen overeen met "@component"

en: Available sources
nl: Beschikbare bronnen

en: Assignment settings
nl: Instructie-instellingen

en: Configuration Types
nl: Configuratietypes

en: Add module and theme dependencies from Standard profile
nl: Module- en thema-afhankelijkheden toevoegen van het Standard profiel.

en: Bundle @name not found. Using default.
nl: Bundel @name niet gevonden. De standaard bundel wordt gebruikt.

en: Import Missing
nl: Ontbrekende items importeren

en: Import only the missing configuration items.
nl: Importeer alleen de ontbrekende configuratie-items.

en: Error importing @name : @message
nl: Fout tijdens importeren @name : @message

en: Moved to @package
nl: Verplaatst naar @package

en: Moved
nl: Verplaatst
