Features (8.x-3.14) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Description
af: Beskrywing

en: optional
af: opsioneel

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Version
af: Weergawe

en: core
af: kern

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Types
af: Tipes

en: none
af: geen

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Path
af: Pad

en: Configure
af: Verstel

en: Normal
af: Normaal

en: Optional
af: Opsioneel

en: Profile
af: Profiel

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: profile
af: profiel
