Features (8.x-3.2) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Status
br: Statud

en: Development
br: Diorren

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Types
br: Doareoù

en: About
br: Diwar-benn
