Features (8.x-3.2) - en to sk translation catalogue (46 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Development
sk: Vývoj

en: Description
sk: Popis

en: optional
sk: voliteľné

en: Enabled
sk: Povolené

en: Version
sk: Verzia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Weight
sk: Váha

en: Types
sk: Typy

en: none
sk: žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Core
sk: Jadro

en: Path
sk: Cesta

en: Components
sk: Komponenty

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Added
sk: Pridané

en: Site
sk: Stránka

en: Module
sk: Modul

en: Normal
sk: Normálny

en: State
sk: Stav

en: Select all
sk: Vybrať všetko

en: Filters
sk: Filtre

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Profile name
sk: Meno profilu

en: Profile
sk: Profil

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: site
sk: webstránka

en: Features
sk: Vlastnosti

en: profile
sk: profil

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Installed
sk: Inštalované

en: Changed
sk: Zmenené

en: Standard
sk: Štandardná

en: Packages
sk: Balíky

en: Package
sk: Balík

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Do you really want to continue?
sk: Naozaj chcete pokračovať?

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Dependencies
sk: Závislosti
