Features (8.x-3.5) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Version
sq: Versioni

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Weight
sq: Pesha

en: Types
sq: Llojet

en: none
sq: asnjë

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Path
sq: Pozicioni

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Filters
sq: Filtrat

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: Profile
sq: Profili

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: profile
sq: profili

en: About
sq: Informacione
