Features (8.x-3.6) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Version
bs: Verzija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Weight
bs: Težina

en: Types
bs: Tipovi

en: none
bs: ništa

en: Name
bs: Ime

en: Path
bs: Putanja

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Exclude
bs: Isključi

en: Normal
bs: Normalno

en: Filters
bs: Filteri

en: Optional
bs: Opcionalno

en: Profile
bs: Profil

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: in
bs: u

en: profile
bs: profil
