Features (8.x-3.2) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Development
az: Develop

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Version
az: Versiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Weight
az: Çəki

en: Types
az: Tiplər

en: none
az: yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Core
az: Nüvə

en: Path
az: Yol

en: Components
az: Komponentlər

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Exclude
az: Xaricdir

en: Site
az: Sayt

en: Module
az: Modul

en: State
az: Dövlət

en: Select all
az: Hamısını seç

en: Filters
az: Filtrlər

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: in
az: daxildir

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Standard
az: Standart

en: Provided by
az: Tərəfindən təmin

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Bundle
az: Paket

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: Dependencies
az: Asılılıqlar
