Features Permissions (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Label
be: Подпіс

en: Roles
be: Ролі

en: Role
be: Роля

en: Permissions
be: Правы

en: permission
be: правы

en: Permission
be: Дазвол

en: Machine name
be: Машынная назва

en: permissions
be: дазволы
