Features Permissions (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Label
bs: Oznaka

en: Roles
bs: Uloge

en: Role
bs: Uloga

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Permission
bs: Dozvole
