Features Permissions (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Label
da: Etiket

en: Roles
da: Roller

en: Role
da: Rolle

en: Permissions
da: Tilladelser

en: permission
da: tilladelse

en: Permission
da: Tilladelse

en: Machine name
da: Internt navn

en: permissions
da: tilladelser
