Features Permissions (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Label
eo: Etikedo.

en: Roles
eo: Roloj

en: Permissions
eo: Permesoj

en: permission
eo: permeso

en: Permission
eo: Permeso
