Features Permissions (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Label
et: Nimetus

en: Roles
et: Rollid

en: Role
et: Roll

en: Permissions
et: Õigused

en: permission
et: õigused

en: Permission
et: Õigus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: permissions
et: õigused
