Features Permissions (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Roles
id: Peran

en: Role
id: Peran

en: Permissions
id: Kewenangan

en: permission
id: kewenangan

en: Permission
id: Kewenangan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: permissions
id: Izin
