Features Permissions (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Label
ku: پێناس

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Role
ku: ڕۆل

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: permission
ku: مۆڵەتەکان

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان
