Features Permissions (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Label
lv: Etiķete

en: Roles
lv: Lomas

en: Role
lv: Loma

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: permission
lv: tiesības

en: Permission
lv: Atļauja

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
