Features Permissions (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Label
sv: Etikett

en: Roles
sv: Roller

en: Role
sv: Roll

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: permission
sv: behörighet

en: Permission
sv: Behörighet

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: permissions
sv: behörigheter
