Features Permissions (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: permission
ta: அனுமதி

en: Permission
ta: அனுமதி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
