Features Permissions (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Label
uk: Мітка

en: Roles
uk: Ролі

en: Role
uk: Роль

en: Permissions
uk: Повноваження

en: permission
uk: повноваження

en: Permission
uk: Повноваження

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: permissions
uk: повноваження
