Features Permissions (1.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Roles
af: Rolle

en: Role
af: Rol

en: Permissions
af: Regte

en: permission
af: reg

en: Permission
af: Permissie

en: permissions
af: permissies
