Features Permissions (1.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Development
az: Develop

en: Roles
az: Rollar

en: Role
az: Rollar

en: Permissions
az: İcazələr

en: Permission
az: İcazə

en: Machine name
az: Maşın adı
