Features Permissions (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Label
ca: Etiqueta

en: Roles
ca: Rols

en: Role
ca: Rol

en: Permissions
ca: Permisos

en: permission
ca: permís

en: Permission
ca: Permís

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: permissions
ca: permisos
