Features Permissions (1.0.0-beta2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Permissions
cy: Hawliau

en: permission
cy: caniatâd

en: Permission
cy: Caniatâd
