Features Permissions (1.0.0-beta2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: Label
de: Beschriftung

en: Roles
de: Rollen

en: Role
de: Rolle

en: Permissions
de: Berechtigungen

en: permission
de: Berechtigung

en: Permission
de: Berechtigung

en: Machine name
de: Systemname

en: permissions
de: Berechtigungen
