Features Permissions (1.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Label
el: Ετικέτα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Role
el: Ρόλος

en: Permissions
el: Άδειες

en: permission
el: άδεια

en: Permission
el: Άδεια

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
