Features Permissions (1.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: Label
es: Etiqueta

en: Role
es: Rol

en: Permissions
es: Permisos

en: permission
es: permiso

en: Permission
es: Permiso

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: permissions
es: permisos
