Features Permissions (1.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Label
hr: Oznaka

en: Roles
hr: Uloge

en: Role
hr: Uloga

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: permission
hr: dopuštenje

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
