Features Permissions (1.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Label
hy: Պիտակ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Role
hy: Դեր

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
