Features Permissions (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Development
is: Þróun

en: Label
is: Merking

en: Roles
is: Hlutverk

en: Role
is: Hlutverk

en: Permissions
is: Réttindi

en: permission
is: heimild

en: Permission
is: Réttindi
