Features Permissions (1.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Label
ja: ラベル

en: Roles
ja: 役割

en: Role
ja: 役割

en: Permissions
ja: 権限

en: permission
ja: 権限

en: Permission
ja: 権限

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: permissions
ja: 権限
