Features Permissions (1.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Label
jv: Judul

en: Roles
jv: Parāgā

en: Role
jv: Parāgā

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: permission
jv: kawenangan

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
