Features Permissions (1.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Roles
nl: Rollen

en: Role
nl: Rol

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: permission
nl: toegangsrechten

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: permissions
nl: toegangsrechten
