Features Permissions (1.0.0-beta2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: Label
nn: Etikett

en: Roles
nn: Roller

en: Role
nn: Rolle

en: Permissions
nn: Rettar

en: permission
nn: rett

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
