Features Permissions (1.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Label
pl: Etykieta

en: Roles
pl: Role

en: Role
pl: Rola

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: permission
pl: uprawnienie

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: permissions
pl: uprawnienia
