Features Permissions (1.0.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Label
cs: Popisek

en: Roles
cs: Role

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: permission
cs: oprávnění

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Machine name
cs: Strojový název

en: permissions
cs: oprávnění
