Features Permissions (1.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Development
fr: Développement

en: Label
fr: Libellé

en: Roles
fr: Rôles

en: Role
fr: Rôle

en: Permissions
fr: Droits

en: Permission
fr: Droit

en: Machine name
fr: Nom système

en: permissions
fr: droits
