Features Permissions (1.0.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Development
gu: વિકાસ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Role
gu: હોદો

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: permission
gu: પરવાનગી

en: Permission
gu: પરવાનગી
