Features Permissions (1.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Label
he: תווית

en: Roles
he: תפקידים

en: Role
he: תפקיד

en: Permissions
he: הרשאות

en: permission
he: הרשאה

en: Permission
he: הרשאה

en: Machine name
he: שם מכונה
