Features Permissions (1.0.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Label
hu: Címke

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Role
hu: Szerepkör

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: permission
hu: jogosultság

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: permissions
hu: jogosultságok
