Features Permissions (1.0.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Label
it: Etichetta

en: Roles
it: Ruoli

en: Role
it: Ruolo

en: Permissions
it: Permessi

en: permission
it: permesso

en: Permission
it: Permesso

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: permissions
it: permessi
