Features Permissions (1.0.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Label
ka: სათაური

en: Roles
ka: როლები

en: Role
ka: როლი

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Permission
ka: უფლება
