Features Permissions (1.0.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Label
km: ស្លាក

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Role
km: តួនាទី

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: permission
km: សិទ្ធិ

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
