Features Permissions (1.0.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Permission
kn: ಅನುಮತಿ

en: permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು
