Features Permissions (1.0.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: Label
ru: Метка

en: Roles
ru: Роли

en: Role
ru: Роль

en: Permissions
ru: Права доступа

en: permission
ru: доступ

en: Permission
ru: Право доступа

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: permissions
ru: разрешения
