Features Permissions (1.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Development
sl: Razvoj

en: Label
sl: Oznaka

en: Roles
sl: Vloge

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: permission
sl: dovoljenje

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Machine name
sl: Strojno ime
