Features Permissions (1.0.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Label
ug: بەلگە

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: permission
ug: ھوقۇق چېكى
